3D Yazıcı, Printer, Filament,
ABS, PLA Satışı ve Fiyatları

FİLAMENTBİZDE.COM

HEMEN SİPARİŞ VERİN
3D YAZICILAR
FİLAMENTLER
3D YAZICI MALZEMELERİ
3D YAZICI İHTİYAÇLARINIZA UYGUN ÜRÜNLER

3D Yazıcı Satışı

Biz sadece 3d yazıcı satmıyoruz. Sizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyor, ihtyiaçlarınıza en uygun 3d yazıcıları sizin seçiminize sunuyoruz. Bizden 3d yazıcı satın aldığınız zaman, o ürün ile ilgili her türlü desteği de yanında almış olursunuz. Size bir telefon kadar yakınız.

  • 3d yazıcınızı kullanacağınız proje tipi nedir?
  • Ne tür modelleme araçları kullanmayı düşünüyorsunuz?
  • 3d baskılarınızda ne tür malzeme kullanma ihtiyacınız var?
  • Ne kadar sıklıkla 3d çıktı alma ihtiyacınız olacak?
  • Gibi sorular ve yanıtları için bizimle görüşün, doğru 3d yazıcıyı sizinle birlikte belirleyelim.
3D YAZICILAR
FİLAMENTLER
ABS, ABS PLUS, PLA, PLA MAX

Filament Satışı

1,75 mm ve 2,85 mm filamentler, 3d kalem filamentleri, esnek filamentler, iletken filamentler, mantar filamentler, polikarbon ABS, fosforlu ABS, transparan ABS, ahşap, karbon fiber gibi özel filament çeşitleri. Daha fazlası için ürün kategorilerini inceleyebilir, bize doğrudan sorabilirsiniz.

  • Hangi projenize ne tür filament kullanmalısınız?
  • Filament kalınlığı ne olmalı?
  • Bir filament türünün diğerine göre avantajları nelerdir?
  • Özel filament türlerine ihtiyacınız olduğunu nasıl anlarız?
3D YAZICI MALZEMELERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYINIZ

3D Yazıcı Malzemeleri

Geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınız olan tüm 3d yazıcı malzemelerini en uygun fiyatlarla bizde bulabilirsiniz. Yedek parça, sarf malzemesi, aksesuar desteği yanında; eğer ihtiyacınız varsa, temin edilen yedek parçanın ücreti karşılığında iş yerinizde ya da firmamızda değiştirilmesini de talep edebilirsiniz. Sitemizde göremediğiniz yedek parçalar için lütfen bizi arayınız.

3D YAZICI MALZEMELERİ

FilamentBizde takımı olarak 2016’dan beri 3d baskı alanına ilgi duyan siz değerli müşterilerimize 3d yazıcı, filament ve yedek parça satışı yapıyor olmaktan gurur duyuyoruz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

HAKKIMIZDA

Filamentbizde, 3D yazıcı teknolojileri ile yeni nesil endüstri standardı olan Endüstri 4.0 konusunda Türkiye’deki hareketin öncülerinden olmayı, müşterilerine en iyi sistemi ve satış sonrası desteği sunarken 3D baskı-üretim hizmetleri ile de bu yeni nesil teknolojinin tanıtılması ve müşteri odaklı çalışma deneyimini ilke edinmiştir.

Filamentbizde, 3D modelleme teknolojileri müşterilerinin hayallerini; en uygun fiyatla, en kısa zamanda, arzu edilen kalitenin ötesinde ufuk açıcı seviyede gerçekleştirmeyi, donanım edinmek isteyen müşterilerine kendi yeteneklerini geliştirme konusunda teknolojik rehberlik etmeyi ve satış sonrasında kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bunu yapabilmek için; seçtiği çözüm ortakları ile sürekli iletişim halinde olup, ürün, hizmet, müşteri görüşü ve yazılım konusunda elde ettiği tüm deneyimi yine müşterilerine daha üstün hizmet vermek ve katma değer üretmek amacıyla paylaşmakta ve geliştirmektedir.

Filamentbizde; gelişimci, inovatif, müşterileri ile sağlam ilişki kurabilen, ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler sağlamayı amaçlayıp müşteri memnuniyetini başarı olarak gören bir çalışma şeklini amaç edinmektedir.

Çalıştığımız Markalar

Yüzlerce Mutlu Müşterimize Siz de Katılın

HEMEN SİPARİŞ VERİN