Filamentbizde, 3D yazıcı teknolojileri ile yeni nesil endüstri standardı olan Endüstri 4.0 konusunda Türkiye’deki hareketin öncülerinden olmayı, müşterilerine en iyi sistemi ve satış sonrası desteği sunarken 3D baskı-üretim hizmetleri ile de bu yeni nesil teknolojinin tanıtılması ve müşteri odaklı çalışma deneyimini ilke edinmiştir.

Filamentbizde, 3D modelleme teknolojileri müşterilerinin hayallerini; en uygun fiyatla, en kısa zamanda, arzu edilen kalitenin ötesinde ufuk açıcı seviyede gerçekleştirmeyi, donanım edinmek isteyen müşterilerine kendi yeteneklerini geliştirme konusunda teknolojik rehberlik etmeyi ve satış sonrasında kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bunu yapabilmek için; seçtiği çözüm ortakları ile sürekli iletişim halinde olup, ürün, hizmet, müşteri görüşü ve yazılım konusunda elde ettiği tüm deneyimi yine müşterilerine daha üstün hizmet vermek ve katma değer üretmek amacıyla paylaşmakta ve geliştirmektedir.

Filamentbizde; gelişimci, inovatif, müşterileri ile sağlam ilişki kurabilen, ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler sağlamayı amaçlayıp müşteri memnuniyetini başarı olarak gören bir çalışma şeklini amaç edinmektedir.

ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR